PREMİUM DOMAİNLER

Hakkımızda

Hakkımızda
1.050 Son Güncelleme: 10-02-2021 13:35
Birçok müşteri için domainbulteni.com, tüm web varlıkları için dijital gayrimenkul ve domain broker olarak tek adrestir: alan adı satışı, kiralama hizmetleri web geliştirme hizmetleridir.

DOMAİNBULTENİ.COM

İnternet her geçen gün daha farklı evrelere evirilerek hayatımızın odak noktası olmaya devam ediyor. Özellikle ister işiniz için olsun ister kendiniz ya da hobileriniz için olsun geleceğe yatırım yapmanın yolu tamamen internetten geçiyor.

Domain yani alan adı,  aslında bir anlamda internet dünyasından bir arazi ya da gayrimenkul almak gibidir. Böyle bir yatırım belki şimdi için size önemli gelmeyebilir ancak bir başkası için aldığınız domain yani alan adı jenerik domain olabilir. İnternette en çok tercih edilen anlamlı, kısa ve öz domainler satışı veya kiralama işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Eğer sizin de jenerik olabilecek ister sektörel alanadı, ister E-ticaret konusunda veya diğer kategorilerde alan adınız var ise ve satışını ya da kiralama işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Size Türkiye’nin en iyi dijital gayrimenkul şirketi domainbulteni.com ile tanıştırmak istiyoruz…

2007 yılında kurulan domainbulteni.com, olağanüstü hizmet ve destek için sektörde bir itibar kazanmıştır. Birçok müşteri için domainbulteni.com, tüm web varlıkları için dijital gayrimenkul ve domain broker olarak tek adrestir: alan adı satışı, kiralama hizmetleri web geliştirme hizmetleridir.

Domainbulteni.com, spor domainlerinden, bilişim ve teknolojiye, sağlık-hijyenden, oyun eğlenceye, araba – otomobilden, esnaf-işçi ve meslek gruplarına, iş ve kariyer jenerik domainlerine kadar birçok dalda domain hizmeti vermektedir. Her şey dahil fiyatlandırma yaklaşımımız, alan kaydı ve barındırma hizmetleri satın alırken doğru bir alışveriş deneyimi sağlar.

Domainbulteni.com, uygun maliyetli ve güvenli alan adlarının satın alınmasına, satılmasına ve kiralanmasına olanak tanır.

EŞSİZ GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Tüm alanlar, domainbulteni.com üzerinde satışa çıkarılabilir, kiralama yapılabilir, hatta domain üzerinde hazır web sitesi olan siteleri bile satışa çıkarabilirsiniz. Tüm satışa çıkardığınız alan adları, sitemizde gizlilik ve güvenliğinize önem verilerek satış ya da kiralama işlemleri gerçekleştirir.

EFSANEVİ DESTEK

Web profesyonellerinden oluşan ekibimiz, müşterilerimize gerçek zamanlı olarak uzman yanıtları sağlayacak bilgi ve deneyime sahiptir. İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımaya hazırsanız ve mükemmel müşteri desteğine değer veriyorsanız, şimdi bizimle iletişime geçin ve domainbulteni.com farkını bugün yaşayın!

SATMAK VE KİRALAMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM ALANLARINIZI YÖNETİN

Domainbulteni.com, kullanıcıların tüm alan adlarının yanı sıra alan adı yaşam döngüsü boyunca tüm alan adlarını yönetmelerine olanak tanıyan son teknoloji bir kontrol paneli sunar. Domainbulteni.com ücretsiz alan yönetimi araçları ile alan adlarınızın durumunu her zaman bileceksiniz.

ALANLARINIZI SATIN VE KİRALAYIN

Domainbulteni.com, alan adlarını anında satmayı, müzakere etmeyi, finanse etmeyi veya kiralamayı kolaylaştırır. Etki alanı pazarımız, indirimli etki alanları, süresi dolan etki alanları, premium etki alanları, premium gTLD ve kayıt şirketi bekleyen-silme etki alanları sunar. Etki alanlarını listelemek ve pazarımızı kullanarak başkaları tarafından görülmesini sağlamak hızlı ve kullanışlıdır.

DİJİTAL BROKER DANIŞMANLIK HİZMETİ

Domainbulteni.com, etki alanlarınızın gelişme potansiyeli hakkında ücretsiz danışmanlık hizmetleri de sağlar. Ziyaretçileri arayarak güçlü bir web projesine sahip olmak, projenizi temsil eden jenerik ve alan adı ile daha kolaydır. Bazen, hayalini kurduğunuz bu alan adı başkaları tarafından kaydedilmiş olabilir. Bu gibi durumlarda alan sahibine ulaşmak ve onu alabilmek için pazarlık yapmak zor ve zahmetli bir süreçtir. Ama endişelenmeyin. Domainbulteni.com’un uzman alan adı dijital brokerları, alan adı sahibine ulaşır ve sizin adınıza belirlediğiniz bütçe dahilinde alan adı satın almaya çalışır. Alan adı whois bilgilerini, web sitesini, sosyal ağları ve farklı kaynakları tarayarak alan sahibine ulaşmaya çalışan uzman ekibimiz, alan adı pazarlık ve yenileme konusunda deneyimlidir ve kimliğinizi gizli tutarak sizin adınıza alan adı satın almak için çalışır.

İHTİYACINIZ OLAN ÇEVRİMİÇİ ÇÖZÜMLER

Birçok müşteri için domainbulteni.com, tüm web ve mobil uygulama gereksinimleri için sanal teknoloji ekibinizin bir parçası olarak hizmet verebilecek tek noktadan bir mağazadır. Alan kayıtlarından kurumsal teknoloji çözümlerine kadar 7 gün 24 saat çözümler ve yanıtlar sunar.


Domain Bülteni | Dijital Gayrimenkul

Domain Bulteni

Domain Broker / Kurucu

Bize Yazın 4v5.net Üzerinden Ulaşın R10.net Üzerinden Ulaşın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri